Skierniewiccy zawodnicy WOPR z dwoma rekordami Polski!

Natalia Zwolińska
Zawodnicy klubu WOPR Oddział w Skierniewicach ustanowili 2 rekordy Polski, zdobyli 31 złotych, 34 srebrne i 33 brązowe medale (w sumie 98 medali) oraz pobili 146 rekordów życiowych podczas startów, które odbyły się w Skierniewicach podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które były eliminacjami do Zimowych Mistrzostw Polski w ratownictwie wodnym sportowym.

Ich wyniki są imponujące

Skierniewiczanie, szczególnie w kategorii Młodzik Młodszy (10 i 11 lat), osiągnęli imponujące wyniki w konkurencjach indywidualnych:

• Anna Soska ustanowiła nowy rekord Polski w konkurencji Kobiet 50m Manikin Carry with Fins z czasem 43.88.
  • Michał Motylewski ustanowił nowy rekord Polski w konkurencji Mężczyzn 50m Super Lifesaver z czasem 43.19.

Oprócz rekordów Polski zawodnicy zdobyli 98 medali Mistrzostw Województwa Łódzkiego w sportowym ratownictwie wodnym w konkurencjach indywidualnych we wszystkich kategoriach wiekowych.

• Ludmiła Belta - 1 brązowy medal

W klasyfikacji drużynowej kobiet Mistrzostw województwa Łódzkiego, WOPR Skierniewice zajął 1 miejsce wyprzedzając WOPR w Tomaszowie Mazowieckim i WOPR z Rawy Mazowieckiej.

W klasyfikacji drużynowej mężczyzn WOPR Skierniewice również zajął 1 miejsce wyprzedzając Zgiersko-Łęczyckie WOPR i WOPR z Rawy Mazowieckiej.

W klasyfikacji drużynowej generalnej zawodnicy ze Skierniewic w Mistrzostwach województwa Łódzkiego wywalczyli 1 miejsce pokazując iż są najlepszym klubem w województwie łódzkim w nowej dyscyplinie sportowej jaką jest ratownictwo wodne.