Zawodnicy UKS NAWA Skierniewice po raz kolejny udowodnili co potrafią

Natalia Zwolińska
UKS NAWA Skierniewice
UKS NAWA ze Skierniewic znowu na podium: 23 medale oraz 37 miejsc punktowanych (lokaty 1-6). To bilans Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat.

Dryżynowe Mistrzostwa Młodzików w Opocznie

6 grudnia, w Opocznie, odbyła się najważniejsza impreza centralna dla 12-13-latków. Reprezentacja UKS NAWA łącznie wywalczyła 23 medale.

Zdobyli je: Alicja Rodziewicz - I miejsca w konkurencjach: 200m stylem zmiennym, 100m stylem motylkowym, 200m stylem grzbietowym oraz 100m stylem grzbietowym; Zuzanna Denisiewicz - I na dystansach: 200 i 100 m stylem grzbietowym, II - 200 m stylem zmiennym oraz III - 100m stylem klasycznym; Bartłomiej Karwat - II miejsce w konkurencji 100 m stylem grzbietowym oraz dwukrotnie III - 100 m stylem motylkowym oraz 200 m stylem grzbietowym; Weronika Lesiak – dwukrotnie I w konkurencjach 100 i 200 m stylem klasycznym oraz III - 200 m stylem zmiennym i 200 m stylem grzbietowym; Pola Drążkiewicz - I miejsce w konkurencji 200 m stylem klasycznym oraz II - 100 m stylem klasycznym; Inez Sarna – II w konkurencji 100 m stylem dowolnym; Oliwia Zakrzewska – II w konkurencji 100 m stylem grzbietowym; Weronika Michalik – III w konkurencji 200m stylem klasycznym. Świetny wynik uzyskała również sztafeta rocznika 2008 (Karwat, Lesiak, Rodziewicz, Pietrowski), która wywalczyła dwa złote medale w konkurencjach 4x50 m stylem zmiennym oraz 4x50 m stylem dowolnym. Dziewczęta z UKS NAWA zwyciężyły w klasyfikacji drużynowej zawodów.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani