Wielkie otwarcie I oddziału Banku Spółdzielczego w Skierniewicach

Materiał informacyjny Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

30 października odbyło się uroczyste otwarcie I oddziału Banku Spółdzielczego w Skierniewicach.

Placówka przy ulicy Reymonta 25 przeszła gruntowny remont. Modernizacja była wyjątkowym wyzwaniem i okazją do stworzenia jeszcze lepszej przestrzeni obsługi klientów.

Zamiarem było stworzenie miejsca, które nie tylko będzie nowoczesne i atrakcyjne wizualnie, ale także będzie funkcjonalne i dostępne dla wszystkich klientów. Wewnętrzny remont skupił się na zaprojektowaniu wnętrza w sposób ergonomiczny, zapewniający komfort zarówno klientom, jak i pracownikom.

Jasne kolory, starannie dobrane dekoracje oraz nowoczesne meble sprawiają, że sala obsługi emanuje przyjazną atmosferą. Oświetlenie zostało dopasowane tak, aby stworzyć odpowiednią ilość światła, co wpływa na ogólny komfort korzystania z usług bankowych. Wprowadzono także przestrzeń relaksacyjną, gdzie klienci mogą chwilę odpocząć przed lub po wizycie w banku. To miejsce wyposażone w wygodne fotele i stoliki, które tworzą przyjemne otoczenie do odpoczynku.

Dodatkowo modernizacja skoncentrowała się na poprawie dostępności placówki. Usunięto bariery architektoniczne, co umożliwia swobodny dostęp do banku dla osób z ograniczoną mobilnością. Stanowiska obsługi klienta zostały rozmieszczone w taki sposób, aby zminimalizować czas oczekiwania, co przekłada się na efektywność obsługi. Dodano specjalne stanowiska, które są dedykowane obsłudze klientów potrzebujących większej prywatności.

Wszystkie te zmiany miały na celu stworzenie atrakcyjnej, funkcjonalnej i bezpiecznej przestrzeni dla klientów, gdzie mogą oni czuć się swobodnie i komfortowo podczas wizyty. Modernizacja to krok w kierunku zapewnienia klientom wyjątkowego doświadczenia obsługi bankowej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na skierniewice.naszemiasto.pl Nasze Miasto