MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

W Wielki Piątek niektóre urzędy będą zamknięte

Zuzanna Gawałkiewicz-Skolimowska
Zuzanna Gawałkiewicz-Skolimowska
Starostwo Powiatowe w Skierniewicach
By umożliwić swym pracownikom przygotowanie do Wielkanocy niektóre urzędy i instytucje 29 marca będą zamknięte. Sprawdźcie gdzie nie załatwicie sprawy w Wielki Piątek.

Jutro nieczynne

Nie ma sensu planować na jutro, 29 marca wizyty w Skierniewickim Starostwie Powiatowym, gdyż będzie ono nieczynne.
Podobnie, w Wielki Piątek nie będzie działał Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej, z tym, że tutaj jest jeden wyjątek.

W związku z faktem, iż jest to ostatni dzień na przyjęcie wniosku o sporządzenie aktu pełnomocnictwa w nadchodzących wyborach samorządowych ogłoszonych na dzień 7 kwietnia 2024 roku, urząd będzie realizował powyższą czynność – czytamy na stronie UM Rawa Mazowiecka. 

Osoby chcące się złożyć wniosek mogą kontaktować się z urzędem pod numerem telefonu  46 814 21 80 lub też skorzystać z dzwonka przy drzwiach wejściowych do ratusza, gdzie w godzinach 8-15 będzie dyżurował pracownik magistratu.

29 marca nie będą działały wszystkie placówki ZUS, nie będzie również możliwości skorzystania z konsultacji telefonicznych.

Interesanci obsługiwani jak zazwyczaj

Choć Łódzki Urząd Wojewódzki skrócił w nadchodzący piątek godziny otwarcia do 13 pozostawiając do godziny 16 jedynie pracowników na dyżurach, to w skierniewickim Punkcie Obsługi Klienta mieszczącym się przy ulicy Jagiellońskiej 29 interesanci będą obsługiwani jak zazwyczaj – do godziny 15.45.

Dla interesantów nie zmienią się także godziny przyjęć w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skierniewicach. Tam w dzień powszedni osoby bezrobotne obsługiwane są do godziny 14 i do tej godziny w najbliższy piątek będzie pracował skierniewicki PUP .

Bez zmian pozostają godziny pracy Urzędu Miasta Skierniewice oraz Urzędu Gminy Skierniewice, który – przypomnijmy – funkcjonuje w piątki od godziny 7 do 14.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Praca sezonowa. Jaką umowę podpisać?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na skierniewice.naszemiasto.pl Nasze Miasto