MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Tygodniowy przegląd prasy 14.04.2024: Skierniewice, 7.04-13.04.2024. Poznaj najważniejsze informacje ze Skierniewic

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Skierniewic, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wybory 2024 - wyniki głosowania do rady powiatu skierniewickiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie?”?

Przegląd tygodnia: Skierniewice, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wybory 2024 - wyniki głosowania do rady powiatu skierniewickiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie?

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Z danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą jasno wynika, kto uzyskał największe poparcie wyborców w powiecie skierniewickim. Zobacz, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych do rady powiatu.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Skierniewice

W niedzielę Polacy udali się do urn, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych 2024. Wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte, a z poszczególnych placówek spływają wstępne wyniki. Jak wygląda ostateczny rezultat głosowania i kto spośród kandydujących na wójta gm. Skierniewice oraz do rady gminy otrzyma najwięcej głosów? Potwierdzimy już niebawem.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Bolimów w wyborach 2024

Kto objął fotel burmistrza gm. Bolimów, a kto zdobył mandat radnego miasta w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Skierniewice: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Skierniewicach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Oto piękne półfinalistki Miss Polski 2024 z województwa łódzkiego. One powalczą o koronę. Zobacz zdjęcia z ćwierćfinału

Już po raz 35-ty zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Hotel Mistral w Markach pod Warszawą gościł aż 162 ćwierćifinalistki konkursu Miss Polski 2024, spośród których zostało wybrane 60 wspaniałych półfinalistek z całej Polski. Wśród nich znalazły się Julia Ceran, Antonina Piotrowska, Weronika Rosiak, Daria Grzelakowska i Karolina Zbiejczyk, które reprezentują województwo łódzkie.

📢 Czy w tym roku skierniewicka flaga również będzie najdłuższa w województwie? Wszystko na to wskazuje

Od kilku lat flaga, którą niosą mieszkańcy Skierniewic podczas Dnia Flagi staje się coraz dłuższa. W ubiegłym roku miała 350 metrów, a w tym?

📢 Rawa Mazowiecka. Kobieta chciała oddać przysługę mężczyźnie a ten ją okradł

Jedna z mieszkanek Rawy Mazowieckiej gościła u siebie w domu znajomą i jej kolegę. Ponieważ mężczyzna nie miał gdzie przenocować rawianka pozwoliła mu zostać w swoim domu na noc.

📢 Mini Bal odbył się w Motylarni Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

W Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbył się Mini Bal dla najmłodszych mieszkańców miasta. W Motylarni przygotowano moc atrakcji, w tym animacje, zabawy oraz poczęstunek. Było bajecznie, kolorowo i radośnie.

📢 Sobotni, kwietniowy poranek na targowisku w Skierniewicach. Duży ruch przy odzieży

W sobotę, 13 kwietnia, na targowisku miejskim w Skierniewicach był duży ruch. Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z odzieżą oraz obuwiem.

📢 W Radzie Gminy Godzianów nie będzie w tej kadencji opozycji?

W wyborach samorządowych do Rady Gminy Godzianów 14 z 15 mandatów uzyskał Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Mozgi. Walka o mandaty radnych toczyła się tylko w trzech okręgach.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na prezydenta w Skierniewicach w wyborach samorządowych 2024

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na prezydenta Skierniewic oraz kto otrzymał mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Nowy Kawęczyn

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Nowy Kawęczyn oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Maków w wyborach 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Maków oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Lipce Reymontowskie

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Lipce Reymontowskie i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Kowiesy

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Kowiesy oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Głuchów w wyborach samorządowych 2024

PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zdobyli największe poparcie i otrzymali mandat radnego gminy oraz jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Głuchów. Poniżej przedstawiamy pełną listę. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

📢 Pacjenci z przewlekłymi schorzeniami coraz częściej pod opieką koordynowaną w przychodni POZ. To szybsza diagnoza i leczenie

Coraz więcej przychodni POZ obejmuje swoich pacjentów tzw. opieką koordynowaną. To ułatwienie dla osób ze schorzeniami przewlekłymi, a także skrócenie kolejek do specjalistów.

📢 Dwa pożary w centrum Skierniewic - przy Mszczonowskiej i Kopernika

W środę, 10 kwietnia, w centrum Skierniewic pojawiło się kilka jednostek straży pożarnej. Powodem był pożar samochodu osobowego oraz budynku, w którym prowadzony jest remont.

📢 Wybory do Sejmiku Województwa Łódzkiego. PiS traci większość. KO, TD i Lewica mają o jednego radnego więcej PEŁNY SKŁAD SEJMIKU/ZDJĘCIA

Historia się powtarza. W 2018 roku PiS ograł Koalicję Obywatelską i PSL zdobywając o jeden mandat więcej i ten jeden mandat przesądził o minimalnej większości. Teraz o jeden mandat więcej od PiS zdobyły razem KO, Trzecia Droga (Polska2050/PSL) i Lewica. To właśnie jeden mandat Lewicy w Łodzi przesądzi o odebraniu władzy PiS w Łódzkiem.

📢 „Podchodziliśmy do tego realnie” – mówi prezydent Skierniewic po wyborach

Startujący z KW Stowarzyszenia Razem dla Skierniewic Krzysztof Jażdżyk wygrał wybory na prezydenta Skierniewic w pierwszej turze. Trzecią kadencję w ratuszu zapewniło mu 10 606 na 18490 oddanych głosów, czyli wynik na poziomie 56,96 procent. W pierwszej rozmowie z mediami po wyborach prezydent Jażdżyk zdradza plany na nadchodzące pięć lat.

📢 Podpalił samochód w centrum Skierniewic. Spaleniu uległy kolejne pojazdy

W nocy z piątku na sobotę (5/6 kwietnia) w centrum Skierniewic podpalony został samochód osobowy. Ogień przeniósł się na zaparkowane tuż obok pojazdy. Szkody oszacowano na 100 tysięcy złotych.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na skierniewice.naszemiasto.pl Nasze Miasto