MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Podziękowania, gratulacje i „Mazowsze”. Za nami Gala 25-lecia Powiatu Rawskiego

Zuzanna Gawałkiewicz
Gala 25-lecia Powiatu Rawskiego, jaka w piątek, 1 marca odbyła się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym w Ossie była przede wszystkim okazją do podziękowań dla wszystkich, którzy przez te wszystkie lata pracowali na rzecz ziemi rawskiej i jej mieszkańców. Uroczystość uświetnił koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Ponad 100 osób odebrało z rąk starosty rawskiego Tomasza Góraja oraz Józefa Matysiaka, który tę funkcję pełnił przez ponad ćwierć wieku pamiątkowe medale mające upamiętnić jubileusz 25-lecia powiatu rawskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się radni wszystkich kadencji; emerytowani pracownicy starostwa; sekretarze i skarbnicy, którzy przez te wszystkie lata dbali o funkcjonowanie i finanse urzędu, samorządowcy powiatu – burmistrzowie, wójtowie, przewodniczący rad miast i gmin, szefowie jednostek organizacyjnych i służb powiatowych oraz zaproszeni goście wśród których znaleźli się, między innymi: minister infrastruktury Dariusz Klimczak oraz sąsiedzi: prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk i przedstawiciele skierniewickiego powiatu ziemskiego – starosta Mirosław Belina i przewodnicząca rady powiatu Teresa Jędraszek.
Były podziękowania i życzenia na przyszłość.

- Jubileusz 25-lecia, jest sam w sobie jedyny, kolejny to już będzie 50-lecie. To okazja do wzruszeń, okazja do wspomnień dla pracowników, którzy są od początku, dla pracowników emerytów – podkreśla Tomasz Góraj, starosta rawski, zaznaczając jednocześnie, że choć takie uroczystości są potrzebne to jego zadaniem jest patrzenie w przyszłość. – Tak jak zmieniają się techniki komunikacji, tak my musimy podążać za zmieniającym się światem. Teraz to już nie tylko droga, nie tylko wodociąg, ale również na przykład dostęp do światłowodu. Jednak największym wyzwaniem, jakie widzę obecnie jest jednak remont i przebudowa dróg powiatowych. W ostatniej kadencji zarząd powiatu postawił na szpital i pozyskane pieniądze zewnętrzne szły właśnie na ten cel. Widzimy, że na tych drogach jest bardzo wiele do zrobienia.

Po części oficjalnej gali dla wszystkich gości wystąpił Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”, którego chór z towarzyszeniem orkiestry wykonał pieśni patriotyczne oraz swoje największe przeboje.

Podziękowania, gratulacje i „Mazowsze”. Za nami Gala 25-leci...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na skierniewice.naszemiasto.pl Nasze Miasto