Planujesz ubezpieczyć samochód? Dzięki LINK4 nie tylko zapłacisz mniej, ale też powalczysz o atrakcyjne nagrody

Materiał informacyjny LINK4
Na ubezpieczeniu samochodu nie warto oszczędzać! Doskonale rozumie to ten, kto chociaż raz w swoim życiu doświadczył wypadku czy awarii na drodze. Można jednak skomponować sobie tak zakres ubezpieczenia, aby nie był zbytnim obciążeniem dla domowego budżetu, jednocześnie nie rezygnując z rozszerzonej ochrony. Sprawdź, co możesz zyskać z LINK4.

Ubezpieczenie OC jest obowiązkiem każdego posiadacza samochodu. Chroni ono tych, którym my wyrządzamy szkodę. Warto jednak pamiętać także o takich sytuacjach, w których pomoc ubezpieczyciela będzie potrzebna na już. Takie rozwiązanie oferuje, np. LINK4 w podstawowej polisie Odpowiedzialności Cywilnej. Może ono bowiem dodatkowo zawierać w pakiecie wiele korzyści z zakresu assistance, które staną się olbrzymią pomocą w ramach nieprzewidzianych okoliczności na drodze.

Przebita opona? Pomoc już jedzie!

OC w LINK4 oferowane jest wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Mamy zapewnioną pomoc drogową i holowanie, jeśli dojdzie do zderzenia z innym pojazdem, albo kiedy wjedziemy samochodem do rowu, co w rezultacie może uniemożliwić nam dalszą podróż.. Do tego w razie wypadku lub kradzieży otrzymamy auto zastępcze na 3 dni.

Nie zostaniemy również sami z kłopotem, gdy złapiemy gumę. Samodzielna wymiana koła może być dla nas problemem. Trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać, a do ten potrzebne są odpowiednie narzędzia. Z pakietem OC w LINK4 wystarczy skontaktować się z infolinią. Fachowiec wymieni uszkodzone koło na miejscu, a jeśli to nie będzie możliwe – odholuje auto do warsztatu.

Kiedy zdarzy się awaria

Użytkując regularnie samochód, warto zadbać o szerszą ochronę w sytuacjach awaryjnych. Pomoc w otarciu auta, gdy zatrzasnęliśmy kluczyki, dostarczeniu paliwa, czy choćby holowaniu czy auto zastępcze w przypadku awarii. To wszystko jest możliwe posiadając dodatkowe ubezpieczenie assistance. W LINK4 są trzy warianty do wyboru. Już podstawowy z nich – Auto Assistance zapewnia nam lawetę, która zepsuty samochód odwiezie we wskazane przez nas miejsce, do 500 km. Dotyczy to zarówno Polski jak i Europy.

Możesz ochronić się przed zagrożeniem, którego najbardziej się obawiasz

Chcąc chronić własny samochód od skutków kolizji, wandalizmu, czy uszkodzeń wywołanych siłami natury musimy posiadać ubezpieczenie casco. W przypadku nowego pojazdy z pewnością optymalnym rozwiązaniem jest pełny pakiet OC+AC. Jednak, gdy nasz pojazd ma już swoje lata, możemy poszukać tańszego rozwiązania.

W LINK4 dodatkiem do OC jest Smart Casco. Polisa jest niezwykle atrakcyjna cenowo, bo przy autach o wartości poniżej 15 tys. zł, składka zaczyna się już od 59 zł. Oszczędzamy, bo wybieramy tylko określone ryzyka, których najbardziej się obawiamy.
Mamy do wyboru trzy podstawowe rodzaje zagrożeń: Żywioły, Szkoda całkowita i Kradzież auta. Możemy ubezpieczyć się od każdego z nich oddzielnie albo je dowolnie ze sobą łączyć.

Kolejną opcją, dostępną przy Smart Casco albo pełnym pakiecie OC+AC jest ubezpieczenie Szyby24. Warto to rozważyć, bo w przypadku stłuczenia albo wybicia szyby, będziemy mieli zapewnioną naprawę lub wymianę do wartości szkody 3 tys. zł.

Oszczędzasz i wygrywasz hybrydowe auto!

Teraz LINK4 pozwala nam oszczędzić na ubezpieczeniu, oferując nową opcję, która dostępna jest do OC oraz OC+AC. To Ochrona Zniżki. Zawierając taką klauzulę, mamy gwarancję, że w przypadku pierwszej szkody, przy odnowieniu naszego ubezpieczenia na następny rok LINK4 nie uwzględni tej szkody przy wyliczeniu składki.

Wspomnieliśmy o prezentach. W LINK4 gratisem do ubezpieczenia jest Kasa Wraca. To nie tylko darmowa licencja na renomowaną nawigację NaviExpert. Korzystając z aplikacji, pozwalającej LINK4 ocenić nasz styl jazdy, mamy szansę otrzymać nagrodę stanowiącą nawet 30 proc. wartości składki. Warunkiem jej uzyskania jest brak szkód w okresie trwania polisy oraz jazda zgodna z przepisami – zwłaszcza z przestrzeganiem dozwolonych prędkości. Ten prezent może opłacić się podwójnie, bo zwracając uwagę na zasady ruchu drogowego – uchronimy się przed mandatem.

Jeśli chcesz wykupić polisę w LINK4, nie musisz wychodzić z domu – ubezpieczenie możesz kupić przez internet. Wystarczy, że masz dostęp do sieci, by w ciągu kilku chwil stać się właścicielem wybranego ubezpieczenia OC albo pakietu OC/AC.

Na stronie internetowej www.link4.pl dostępny jest praktyczny kalkulator, który łatwo wyliczy całkowity koszt polisy. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie www.link4.pl.

Jest jeszcze jeden ważny powód, dla którego warto wybrać ubezpieczenie w LINK4.

Trwa Loteria Jubileuszowa LINK4! Do wygrania samochód i vouchery na paliwo!

Z okazji 20. urodzin LINK4 trwa wielka Loteria Jubileuszowa. Daje ona szansę na wygranie nowiutkiej Toyoty Yaris Cross Hybrid wraz z ubezpieczeniem, ale także karty paliwowej ORLEN wartej 400 zł. Co trzeba zrobić, aby pomóc szczęściu? Wystarczy, że między 1 czerwca a 31 sierpnia 2023 roku kupisz lub przedłużysz polisę OC lub OC/AC w LINK4 i zarejestrujesz się na stronie loteriaLINK4.pl, podając numer polisy.

Artykuł powstał we współpracy z Grupą PZU.

Advertisement

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Planujesz ubezpieczyć samochód? Dzięki LINK4 nie tylko zapłacisz mniej, ale też powalczysz o atrakcyjne nagrody - Portal i.pl

Wróć na skierniewice.naszemiasto.pl Nasze Miasto