Eco – Biodegra wspiera Dawida

Materiał informacyjny BIO-DEGRA
Jeszcze przed rozpoczęciem budowy zakładu polepszacza glebowego, firma Eco Biodegra, postanowiła zaangażować się społecznie, wspierając młodego mieszkańca gminy Kowiesy. Beneficjentem ich zaangażowania jest Dawid – młody człowiek stawiający czoła życiowym wyzwaniom, które postawił przed nim los. Dawid od razu zyskał serca pracowników Eco Biodegry.

Jak wcześniej deklarowała współwłaścicielka Eco Biodegry, Barbara Stańczak Kornobis - firma jest gotowa wspierać dzieci i młodzież z gminy Kowiesy „czasem jedno małe działanie potrafi zapoczątkować rewolucję. Dawid jest źródłem inspiracji dla nas wszystkich. Chciałabym, aby pomaganie stało się codziennością dla każdego z nas”.

To jeden z niewielu przykładów w obecnych czasach, gdy przedsiębiorstwa wpierają- nawet przed rozpoczęciem swojej głównej działalności.

Wspólne wysiłki Eco Biodegra i Dawida stanowią inspirujący przykład, jak biznes może pełnić istotną rolę nie tylko gospodarczą, ale także społeczną. Historia Dawida, to nie tylko wyjątkowy epizod, to manifest dla firm, by wyjść poza schematy biznesowe i stać się katalizatorem zmiany społecznej. W dzisiejszym, często bezlitosnym świecie, Eco Biodegra pokazuje, że zyski mogą współistnieć z empatią, a biznes może być nośnikiem pozytywnych transformacji społecznych. Pamiętajmy, sukcesu nie mierzymy tylko w zyskach, ale także w pozytywnych wpływie na ludzi i planetę.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na skierniewice.naszemiasto.pl Nasze Miasto