Dobre lokaty judoków Wojownika Skierniewice

Bartosz Nowakowski
Judoka Bartosz Ponichtera (81 kilogramów) wygrał Puchar Polski juniorów, który odbył się na matach w Sochaczewie. Zawodnicy otrzymali powołania.

Bartosz Ponichtera, który w wadze 81 kilogramów wygrał rywalizację. Wojownik w finale pokonał Arkadiusza Dziarmagę (Błękitni Tarnów). W tej kategorii wagowej wystartowało 19 zawodników.

Na piątym miejscu uplasowała się Wiktoria Niemiec (52 kilogramy), zaś siódmą lokatę zajęła Gabriela Suchecka (również 52 kilogramy). Punkty zdobył także Kacper Włodarski, który w kategorii wagowej do 73 kilogramów zajął siódmą pozycję.

Judocy otrzymali również powołania do kadry narodowej.

Na drugie półrocze wśród Wojowników powołania otrzymali: Wiktoria Niemiec, Mateusz Bolimowski, Jakub Chmielak (junior młodszy), Bartosz Ponichtera, Adrian Prochaska (junior) oraz Mateusz Gołębiowski (młodzieżowiec).

Szerzej o zmaganiach judoków w piątkowym wydaniu ITS.