Srebrny Wojownik

Bartosz Nowakowski
Skierniewicki judoka Wiktor Mrówczyński został wicemistrzem Polski juniorów w kategorii do 66 kilogramów.

Zawodnik klubu Wojownik Skierniewice przegrał w finale z Mateuszem Garbaczem (UMKS Żak Kielce).
Na mistrzostwach Polski w Pile dobrze zaprezentowali się również Daniel Lesiak (100 kg), który zajął piąte miejsce oraz Mateusz Chmurski (powyżej 100 kg), plasujący na siódmej pozycji.
Mrówczyński prezentuje wyśmienitą formę od początku sezonu. Przed Świętami Wielkanocnymi podczas Pucharu Polski seniorów w Opolu zanotował swój życiowy wynik, w postacie trzeciej lokaty swojej kategorii wagowej.