Piłka nożna - Wiosenna zadyszka

Bartosz Nowakowski
Piłkarze MKS Skierniewice ponieśli porażkę na własnym boisku 1:3 z Olimpią Chąśno. Przegrana przyszła nieoczekiwanie po wysokim zwycięstwie skierniewickiej drużyny nad Juvenią Wysokienice (10:0).

Po pierwszej połowie skierniewiczanie przegrywali 0:1. Bramka dla gości wpadła po rzucie karnym, którego wykonawcą był Andrzej Osowski.
Po przerwie do wyrównania doprowadził Adrian Winciorek. Jednak ostateczne ciosy Chąśno zadało po 70 minucie, gdzie bramki kolejno zdobywali: Marcin Grocholewicz i Tomasz Rembowski.
W najbliższy weekend MKS Skierniewice zmierzy się z liderem tabeli – Orłem Nieborów.