Objazdy i przystanki zastępcze
MZK Skierniewice informuje, że w związku z organizacją święta od godziny 18 w piątek, 9 września do godziny 24 w niedzielę, 11 września autobusy miejskie będą omijać przystanki zlokalizowane przy ulicach: Dworcowej, Jagiellońskiej, Piłsudskiego, Reymonta, Olszewskiej, 1-go Maja i Kozietulskiego (wyłącznie dla linii nr 3) oraz Sobieskiego (przystanek przy szpitalu).
Przystanki zastępcze zostaną zlokalizowane przy Al. Rataja na wysokości szpitala (w kierunku Centrum ) oraz przy wjeździe na wiadukt, naprzeciwko LIDL-a w kierunku osiedla Widok, a także u zbiegu ulic Kopernika i Mszczonowskiej dla linii nr 6, 7, 8 i 10.
- Autobusy linii nr 1 w dniach 9-11 września pojadą ulicami: Sobieskiego, Mickiewicza, Lelewela, Sobieskiego, Aleją Rataja i Mszczonowską. Dalej trasa pozostanie bez zmian.
- Trasa linii nr 3 zmieni się na odcinku od Mokrej Prawej do ulicy Batorego i poprowadzona zostanie ulicą Łowicką, Armii Krajowej, Nowobielańską, Aleją Rataja, Mszczonowską.
- „Piątka” po wyjeździe z pętli na osiedlu Rawka pojedzie ulicami: Kolbego, Domarasiewicza, Fabryczną, Skłodowskiej, Szarych Szeregów, Wyszyńskiego, Aleją Rataja i Mszczonowską.
- Autobusy linii nr 6 będą jeździły przez ulice: Armii Krajowej, Nowobielańską, Szarych Szeregów, Wyszyńskiego, Aleję Rataja, Aleję Niepodległości do przystanku Mszczonowska/Rondo.
- „Siódemka” po wyjeździe z pętli przy Przemysłowej przejedzie ulicami: Widok, Aleją Rataja, Mszczonowską i Kopernika.
- Trasa linii nr 8 przebiegać będzie Przemysłową, Nowobielańską, Aleją Rataja, Mszczonowską i Kopernika.
- Autobusy nr 10 poprowadzone zostaną ulicami: Kolbego, Domarasiewicza, Fabryczną, Skłodowskiej, Aleją Rataja, Mszczonowską i Kopernika.
Dodatkowe linie
By umożliwić mieszkańcom powrót do domów z wieczornych koncertów skierniewicki Miejski Zakład Komunikacji w dniach 9-11 września uruchomi dwie linie, które odwiozą pasażerów na Zadębie, Makowską, Widok i Rawkę.
Autobus linii SK 2 pojedzie trasą: Mszczonowska/Rawska – Batorego – Pl. Jana Pawła II – Zadębie – Lipowa – Kozietulskiego – Makowska.
Trasa linii SK 4 będzie biegła ulicami: Mszczonowską (przystanki Mszczonowska/Rawska i Mszczonowska/Rondo), Al. Rataja, Szarych Szeregów, Skłodowskiej, Fabryczną, Domarasiewicza i św. M. M. Kolbe.
W piątek 9 września autobusy odjadą o godz. 23, w sobotę, 10 września o 23.30 a w niedzielę – 11 o 22.40.
Darmowe bilety
Dodajmy, że w świąteczną sobotę i niedzielę w autobusach MZK nie obowiązują bilety na przejazd.
Policja podsumowała majówkę na polskich drogach
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?