Lider tylko dla Orłów

Bartosz Nowakowski
Piłkarze Orła Nieborów rozgromili MKS Skierniewice na własnym boisku 4:1. Wysokie zwycięstwo jest krokiem milowym do awansu.

W spotkaniu kolejki skierniewickiego okręgu prym od początku nadawali gospodarze. Pierwsze 45 minut to pewne prowadzenie i odzwierciedlenie w wyniku, który wynosił 3:0.

Po przerwie swoich bramkowych szans szukali skierniewiccy piłkarze. Gol zdobyty przez Tomasza Cybulskiego to za mało, aby tego dnia myśleć o punktach. Ostateczny cios zadał Sebastian Zwierz, zdobywając czwartą bramkę dla Orłów.

W najbliższej kolejce lider tabeli zmierzy się z czwartą Olimpią Chąśno, zaś MKS Skierniewice przy ulicy Pomologicznej będzie podejmować Czarnych Bednary.