Derby regionu - Widok Skierniewice kontra Orzeł Nieborów

Bartosz Nowakowski
Piłkarze z klubu Widok Skierniewice wygrali derby regionu z Orłem Nieborów, wynikiem 3:2. Mimo, że na przerwę to goście schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Czarne chmury nad piłkarzami Widoku Skierniewice wisiały już od pierwszych minut. Sędzia przyznał Orłowi rzut karny, a do piłki podszedł Dawid Sut, który pokonał Marcina Stolarka.

Podobnie jak w poprzednich meczach, drużyna miała problem z wejściem w mecz, a sytuację wykorzystywali goście. Przed gwizdkiem do szatni Dawid Sut jeszcze raz pokonał skierniewickiego bramkarza.

Motywacja Mariusza Wilkowieckiego podziałała. Drużyna Widoku Skierniewice przebudziła się i pognała do ataków. Bohaterem drugiej połowy i całego meczu został skierniewiczanin Tomacz Cybulski, który zaliczając hat-trick, położył drużynę Orła Nieborów na kolana.

Spotkanie z trybun oglądał Zbigniew Czerbniak, trener gości, który z powodu zawieszenia na trzy mecze nie może zasiadać na ławce trenerskiej.

Szeroka relacja z meczu Widok Skierniewice kontra Orzeł Nieborów w piątkowym wydaniu ITS.