Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Członkowie klubu „Zacisze” świętowali Dzień Seniora

Zuzanna Gawałkiewicz-Skolimowska
Zuzanna Gawałkiewicz-Skolimowska
Jesień to okres, kiedy szczególną uwagę poświęcamy osobom starszym. W październiku przypada zarówno Polski, jak i Europejski Dzień Seniora, natomiast trzecie, światowe święto obchodzone jest w listopadzie. W tym właśnie czasie większość klubów i organizacji zrzeszających seniorów przygotowuje uroczystości i spotkania dla swoich członków.

Nie inaczej było w skierniewickim klubie seniora „Zacisze” działającym przy klubie „Oaza”. Jego członkowie spotkali się na dorocznym świętowaniu, w którym uczestniczyli prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk i radny Dariusz Chęcielewski. Nie brakło upominków, dobrych życzeń i wspomnień.

Klub „Zacisze” jest jednym z najdłużej działających klubów seniora w Skierniewicach. Jego geneza sięga końca lat 70-tych XX wieku i związane jest z Zatrą – jednym z największych zakładów przemysłowych działających w czasach PRL w Skierniewicach produkującym elementy do urządzeń elektronicznych, przede wszystkim transformatory radiowe i należał do zjednoczenia Unitra. Po zmianach ustrojowych kub swym patronatem objął Miejski Ośrodek Kultury, zaś siedzibą, nieprzerwanie od 1988 roku jest klub Konstancja.

Członkowie klubu „Zacisze” świętowali Dzień Seniora

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na skierniewice.naszemiasto.pl Nasze Miasto