ZSSO Skierniewice na zawodach Vena Sport

ec
W Łodzi odbyły się Ogólnopolskie Finały Vena Sport Festiwal. Cztery sztafety ZSSO Skierniewice wywalczyły starty w zawodach wojewódzkich i tym samym mogły reprezentować szkołę w zawodach wyższej rangi.

Największy sukces odnotowali chłopcy z gimnazjum w sztafecie 4x100 metrów zajmując III miejsce i uzyskując czas 45,79. Skład sztafety: Dębski Michał , Prokopczyk Witold , Gutkowski Hubert i Bobrowski Daniel.

IX miejsce w swojej grupie zajęły dziewczęta z gimnazjum biegające w składzie: Marzena Pawłowska III a, Aleksandra Jasińska II d, Natalia Kujawska III a, Roksana Zwolińska I a.

Opiekun sztafet gimnazjalnych: Ewa Milczarek

IV miejsce w sztafecie 4x100 metrów zajęły dziewczęta SP 5 w Skierniewicach uzyskując czas 55.06. Skład sztafety: Patrycja Sikora. Julia Walczewska, Wiktoria Wróblewska, Klaudia Trojanowska. Opiekun sztafet SP Justyna Wudkiewicz