Wojownik Skierniewice. Brąz Bolimowskiego w Pucharze Polski Seniorów ZDJĘCIA

Roman Bednarek
Mateusz Bolimowski z MMKS Wojownik Skierniewice zdobył brązowy medal w Pucharze Polski Seniorów w Piasecznie Wojownik Skierniewice
MMKS Wojownik Skierniewice to klub sportowy szkolący zawodników judo. I robi to dobrze, ponieważ wychowanek Wojownika Mateusz Bolimowski zdobył w piątek brązowy medal w Pucharze Polski Seniorów w Piasecznie. Wartom wspomnieć, że Mateusz Bolimowski wcześniej został powołany do Kadry Narodowej Seniorów i Młodzieżowców w judo na 2021 rok.

MMKS Wojownik Skierniewice ma z czego się cieszyć

Mateusz Bolimowski, wychowanek MMKS Skierniewice wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski Seniorów w judo. Zawody odbyły się w Piasecznie 12 marca.

– Mateusz Bolimowski wygrał dwie walki przed regulaminowym czasem, ale – niestety – w walce decydującej o wejściu do finału przegrał z aktualnym mistrzem Polski Oleksim Lysenko z AZS AWF Warszawa – komentuje wynik trener i szef MMKS Wojownik Skierniewice Jerzy Gołębiewski. – Dokonaliśmy analizy i wyciągnęliśmy wnioski. Jest motywacja do pracy.

Przypomnijmy, że Mateusz Bolimowski jest jednym z najbardziej utytułowanym zawodnikiem MMKS Wojownik Skierniewice. O jego możliwościach niech świadczy fakt, że niedawno został powołany do Kadry Narodowej Seniorów i Młodzieżowców w Judo na rok 2021.