Wojownicy ze Skierniewic z brązowymi medalami

Bartosz Nowakowski
Mateusz Gołębiowski oraz Kamil Kroc, zawodnicy Wojownika Skierniewice zdobyli brązowe medale mistrzostw Polski młodzieży w Mosinie (koło Poznania).

Mateusz Gołębiowski (waga do 100 kilogramów) wyszedł z grupy II z drugiego miejsca i walce półfinałowej trafił na Mariusza Kruegera (Gwardia Warszawa), który pokonał wojownika ze Skierniewic.

Kamil Kroc walczył na matach w kategorii powyżej 100 kilogramów i w najważniejszej walce w repasażach wygrał z Krzysztofem Ziółkowskim (TKS Judo Toruń).

Wojownik Skierniewice w punktacji medalowej uplasował się na 10. miejscu, natomiast w punktacji punktowej na 5. miejscu.