Widzew - Alki Larnaka 4:1. Udany sparing łodzian w Grodzisku Wielkopolskim

(bart) (opr.wm)
Łukasz Kasprzak
Przebywający na zgrupowaniu we Wronkach Widzew wygrał 4:1 sparing z cypryjską drużyną Alki Larnaka, choć do przerwy był remis 1:1.

Prowadzenie w meczu objął Widzew po golu tunezyjskiego napastnika Mehdi Ben Dhifallaha (13 min), ale Cypryjczycy dość szybko wyrównali po trafieniu Cafu (17 min).

Po przerwie trafieniem popisał się Mariusz Rybicki (72). Później bramkę strzelił walczący o miejsce w szerokiej kadrze Adrian Pietrowski (74 min). W 88 min końcowy rezultat ustalił Mariusz Stępiński.

W drugiej połowie w Widzewie zagrał testowany środkowy obrońca z Czech Jan Polak (ostatnio w Slovanie Liberec).

W sobotę Widzew zmierzy się w trzecim sparingu AEK Larnaka (godz. 18).

Widzew: Mielcarz (46, Dragojević) - Broź (80 Patryk Stępiński), Phibel, Abbes (46, Polak), Bartkowski (46, Banasiak) - Radzio (46, Pietrowski), Bartoszewicz (46, Rybicki), Dudek (72, Nowak), Okachi (80, Emerson Carvalho), Kaczmarek (63, Alex Bruno) - Ben Dhifallah (46, Mariusz Stępiński).