Wędkarze świętowali nad zalewem Zadębie

Tomasz Imiński
Były zawody, życzenia, gratulacje i wielka butelka musującego wina. Członkowie skierniewickiego koła PZW Relaks świętowali w sobotę jubileusz 30. lat istnienia. Cała impreza odbyła się nad zalewem Zadębie.

W kategorii open zwyciężył Tadeusz Brzozowski (PZW Relaks) - 2.965 punktów. Drugie miejsce zajął Mark Iwańczyk (PZW Skierniewice Miasto) – 2.025 pkt, a trzeci był Marcin Cichal (PZW Ferroxcube) – 2.005 pkt. Miejsca poza podium zajęli: Tomasz Walczewski (PZW Policja) - 1.895 pkt, Jacek Łopatka (PZW Skierniewice Miasto) - 1.360 pkt oraz Mariusz Wojenka (PZW Ferroxcube) - 1330 pkt.

Sobotnie zawody były jednocześnie pierwszą turą eliminacji do mistrzostw okręgu skierniewickiego. W wewnętrznej punktacji PZW Relaks zwyciężył Tadeusz Brzozowski. Drugie miejsce zajął Zygmunt Kwiatkowski, a trzeci był Maciej Dzięgielewski. Dalsze pozycje zajęli: Dariusz Gromek, Kazimierz Włodarczak i Konrad Ulicki.

Na koniec Dariusz Wołk, prezes PZW Relaks, zaprosił wszystkich na poczęstunek.

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie