Unia Skierniewice remisuje mecz kolejki w IV lidze

Bartosz Nowakowski
To był mecz kolejki, w którym kolejny raz przeważała Unia, ale nie potrafiła wykorzystać dogodnych sytuacji. Bartosz Nowakowski
Unia Skierniewice zremisowała z Wartą Działoszyn 1:1 w 14. kolejce IV ligi (grupa łódzka). Skierniewicki zespół utrzymał czwartą pozycję w tabeli.

Od pierwszych minut unici dominowali na boisku. Klarowne sytuacje miał Szymon Kiwała, a także Patryk Bojańczyk. Jednak wynik otworzyli goście. W 14. minucie bramkę zdobył Łukasz Bąkiewicz.

Po zmianie stron ataki ponawiali unici. Do remisu udało się doprowadzić w 81. minucie po strzale Krystiana Szambelana.

Warta Działoszyn utrzymała fotel lidera w tabeli.

Szeroka relacja w piątkowym wydaniu ITS.

UNIA SKIERNIEWICE - WARTA DZIAŁOSZYN 1:1 (0:1). 0:1 - Łukasz Bąkowicz (14), 1:1 - Krystian Szambelan (81)

Unia: Jaroszko - Rafał Kowalczyk, Mariusz Markowski (80, Łukasz Markowski), Wyszogrodzki, Foks - Konrad Kowalczyk, Pomianowski, Kiwała (65, Kolus), Szambelan - Bojańczyk (65, Borowiec), Kozieł. Trener: Kamil Socha.

Działoszyn: Olkusz - Bartoszek, Kurpiewski, Stępień, Bąkowicz (85, Sitkiewicz) - Krysiak (78, Magiera), Porochnicki (81, Pałyga), Marchewka, Kukulski - Zawieja (67, Nagielski), Korbela. Trener: Grzegorz Bodnar.

Żółte kartki: Kiwała - Stępień, Kukulski, Olkusz, Bartoszek, Nagielski.