W skierniewickim Rynku spotkało się ponad 20 osób W skierniewickim Rynku spotkało się ponad 20 osób

W skierniewickim Rynku spotkało się ponad 20 osób (© fot. archiwum Zb. Matyska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zwiedzanie Skierniewic z przewodnikiem, zaproponowane w ostatni weekend przez Izbę Historii Skierniewic, przerosło oczekiwania organizatorów.

O umówionej godzinie przed ławeczką profesora Pieniążka w Rynku spodziewano się najwyżej kilku pasjonatów historii miasta. Tymczasem...

- Wbrew naszym obawom przyszło ponad 20 osób, w tym dwie z Łodzi - cieszy się Zbigniew Matysek, członek zarządu TPS i pomysłodawca akcji "Spacery po Skierniewicach".

- W przyszłości zamierzamy rozwinąć koncepcję, zapraszając w charakterze przewodników znanych mieszkańców miasta, na przykład Macieja Wisławskiego. Niech pokaże Skierniewice po swojemu, jak on widzi swoje rodzinne miasto - mówi Marzena Rafińska z IHS.

Współorganizatorem cyklu "Spacery po Skierniewicach" jest PTTK Oddział Szaniec.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!