Sukcesy zawodników MMKS Wojownik Skierniewice na mistrzostwach Polski i Europy [ZDJĘCIA, FILM]

Roman Bednarek
Trener Jerzy Gołębiewski  medalistami mistrzostw Polski (od lewej): Sebastianem Gembalczykiem, Gabrielą Suchecką i Michałem Gołębiewskim
Trener Jerzy Gołębiewski medalistami mistrzostw Polski (od lewej): Sebastianem Gembalczykiem, Gabrielą Suchecką i Michałem Gołębiewskim Archiwum
MMKS Wojownik Skierniewice odnosi sukcesy nie tylko na arenie krajowej, ale i europejskiej. Wrócili z medalami z mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Przypominamy również zdjęcia z podsumowania roku 2019 w klubie Wojownik.

Zawodnicy MMKS Wojownik z sukcesami na mistrzostwach

Nieźle wypadki zawodnicy MMKS Wojownik na Mistrzostwach Polski w Judo Kata w Jaworznie. Michał Gołębiewski wspólnie z Sebastianem Gembalczykiem wywalczyli tam wicemistrzostwo Polski w Katame no Kata Seniorów. Ponadto w kategorii młodzieżowej U23 Michał Gołębiewski w parze z Gabrielą Suchecką w Katame no Kata zdobyli złoty medal.

Zawodnik MMKS Wojownik Mateusz Bolimowski, podopieczny trenera Jerzego Gołębiewskiego na Mistrzostwach Europy w Judo U23 w Chorwacji wywalczył 5. miejsce w kategorii wagowej do 100 kg. To życiowy sukces zawodnika MMKS Wojownik.