Już w piątek, 8 listopada w Skierniewicach rusza XVII Festiwal Muzyki Romantycznej. Tę ucztę dla ducha rozpoczną występy uczniów i nauczycieli Samorządowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Skierniewicach, a zakończy koncert Polish Soloists String Orchestra. Na kolejnych stronach przedstawiamy poszczególne atrakcje festiwalu.

Cena karnetu na cały festiwal: 120 zł
Bilety na wszystkie wydarzenia festiwalu można nabyć w kasie Kinoteatru Polonez i CKiS oraz na https://cekis.pl/wydarzenia/17-festiwal-muzyki-romantycznej-w-skierniewicach/
Wyłącznie w kasach Kinoteatru „Polonez” i Centrum Kultury i Sztuki do nabycia również karnety na biletowane koncerty festiwalowe.
Wszystkim festiwalowym koncertom towarzyszy Galeria Jednego Obrazu, prezentująca prace uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej”.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!