Ratownicy skierniewickiego WOPR najlepsi na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego

tomi
Członkowie skierniewickiego WOPR całkowicie zdominowali odbywające się w Tomaszowie Mazowieckim VIII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Ratownictwie Wodnym.

Drużyna prowadzona przez Bernarda Motylewskiego zdobyła 20 medali (8 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych,) i wygrała klasyfikację zespołową.

Najlepszą zawodniczką mistrzostw okazała się Joanna Charzewska, druga była Inga Cwalina, zaś trzecia Olga Charzewska. Dziewczęta wygrały klasyfikację kobiet.
Bardzo dobrze zaprezentował się również męski zespół, który w klasyfikacji panów zajął trzecie miejsce.

W ministrzostwach startowało 26 skierniewiczan.