Puchar Polski. Lechia wygrała z ŁKS 4:1, GKS II przegrywa z Wartą(WYNIKI NA BIEŻĄCO)

Dariusz Piekarczyk
ŁKS gra z Lechią
ŁKS gra z Lechią Fot. Krzysztof Szymczak
Od godziny 17 trwają półfinałowe mecze Pucharu Polski na szczeblu okręgu łódzkiego. Na bieżąco podajemy wyniki tych spotkań. Więcej w jutrzejszym "Dzienniku Łódzkim".

Puchar Polski. Lechia prowadzi z ŁKS, a GKS II z Wartą
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Łódź 4:1 (3:1). 1:0 - Paweł Zięba (16), 2:0 - Jardel Cruz (30), 2:1 - Dawid Sarafiński (35), 3:1 - Marcin Mirecki (40), 4:1 - Marcin Mirecki (67)
GKS II Bełchatów - Warta Sieradz 1:1 (1:0) - 1:5 po dogrywce. 1:0 - Albin Maciejewski (26 minuta), 1:1 - Michał Bogdan (76). DOGRYWKA. 1:2 - Bartosz Narożnik (99), 1:3 - Rafał Serwaciński (101, dobita rzutu karnego), 1:4 - Michał Bogdan (109), 1:5 - Rafał Serwaciński (117).
Mecz finałowy 9 lub 12 czerwca w Tomaszowie Mazowieckim.