Prasówka Skierniewice 21.03: top 3 artykuły z wczoraj
Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?
📢 Wyłączenia prądu w Łowiczu i powiecie łowickim. Gdzie zabraknie energii elektrycznej?
Sprawdzamy, gdzie zaplanowano prace konserwatorskie na liniach energetycznych w Łowiczu i powiecie. W tym tygodniu prądu zabraknie w ponad kilkunastu miejscach, głównie w powiecie.
Lubisz zniżki?
📢 W Szkole Podstawowej w Michowicach w gminie Głuchów oddano do użytku nową ekopracownię
W Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Michowicach w gminie Głuchów w powiecie skierniewickim została otwarta nowoczesna ekopracownia, która powstała dzięki dofinansowaniu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
📢 "Matka ma wychodne" - filmowa propozycja Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
Wśród nowych propozycji Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach znalazła się oferta skierowana jest ona do skierniewickich matek.
Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości
kup teraz

Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S6 SM-P610NZBAXEO, Wi-Fi, S pen, 10,4", 4...
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S6 SM-P610NZBAXEO, Wi-Fi…
kup teraz

Tablet graficzny WACOM Intuos S, Bluetooth
Tablet graficzny WACOM Intuos S, Bluetooth
kup teraz

Tablet graficzny WACOM Cintiq Pro 24
Tablet graficzny WACOM Cintiq Pro 24
kup teraz

Tablet graficzny WACOM Intuos Pro L II
Tablet graficzny WACOM Intuos Pro L II
kup teraz

Tablet graficzny XP-Pen Innovator 16
Tablet graficzny XP-Pen Innovator 16
kup teraz

Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S7 FE T736 5G, 12.4", 6 GB RAM, 128 GB,...
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S7 FE T736 5G, 12.4", 6 …
kup teraz

Apple iPad mini 6 8,3" 256GB Wi-Fi Gwiezdna szarość (Space Gray)
Apple iPad mini 6 8,3" 256GB Wi-Fi Gwiezdna szaroś…
kup teraz

Apple iPad mini 6 8,3" 256GB Wi-Fi + Cellular (5G) Księżycowa...
Apple iPad mini 6 8,3" 256GB Wi-Fi + Cellular (5G)…
kup teraz

Tablet graficzny XP-Pen Artist 12 Pro
Tablet graficzny XP-Pen Artist 12 Pro
Prasówka 21.03 Skierniewice: pozostałe wydarzenia
Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników w Skierniewicach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?
📢 Masz zaparcia, bóle stawów i odczuwasz zmęczenie? Prawdopodobnie za mało się ruszasz. Oto 14 sygnałów, że brakuje ci ruchu
Ruch jest w naszym życiu bardzo ważny. Wpływa na cały organizm – od krążenia, przez trawienie, po metabolizm, odporność i zdrowie psychiczne. Również brak ruchu ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Zaparcia, sztywne stawy i zmęczenie to jedne z objawów, które mogą wskazywać, że nasze ciało potrzebuje więcej ruchu. Jakie sygnały wskazują na to, że za mało się ruszamy?
📢 Druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skierniewicach spotkali się na zebraniu sprawozdawczym
Podczas zebrania sprawozdawczego za miniony rok Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Skierniewicach otrzymał absolutorium. Spotkanie było również okazją do podsumowania 2022 roku oraz zaprezentowania planów na najbliższe miesiące.
📢 Wyłączenia prądu w Łowiczu i powiecie łowickim. Gdzie zabraknie energii elektrycznej?
Sprawdzamy, gdzie zaplanowano prace konserwatorskie na liniach energetycznych w Łowiczu i powiecie. W tym tygodniu prądu zabraknie w ponad kilkunastu miejscach, głównie w powiecie.
📢 Dobre rozpoczęcie sezonu przez skierniewicką Akademię Sztuk Walki "Tiger"
Zawodniczki i zawodnicy ze skierniewickiej Akademii Sztuk Walki „Tiger” sportowo miniony weekend mogą zaliczyć do udanych. Żółto-niebiescy do domu z ogólnopolskich zawodów wrócili aż z dziesięcioma medalami, w tym pięcioma złotymi.
📢 17 tysięcy kibiców na meczu Widzewa z Lechem Poznań ZDJĘCIA
W niedzielnym meczu piłkarskiej ekstraklasy Widzew gościł w Łodzi Lecha Poznań i przegrał z ćwierćfinalistą Ligi Konferencji 1:2 (0:0). Na trybunach zasiadło ich 17489. Nie zabrakło też fanów gości.
📢 Trzy mieszkanki województwa łódzkiego znalazły się w gronie 20 finalistek Miss Polonia 2023
Wyłoniono 20 pięknych finalistek konkursu Miss Polonia 2023. Wśród nich są trzy mieszkanki województwa łódzkiego.
📢 Aż 17 grup morsów z regionu witało wiosnę w Kamionie pod Skierniewicami
Morsy z całego regionu pożegnały sezon kąpielowy jednocześnie witając wiosnę w Kamionie pod Skierniewicami. Imprezę zatytułowaną „Wiosna, ach to ty” zorganizowało Stowarzyszenie Rodzin Familia Kamion, a jej głównym celem było zebranie pieniędzy na rehabilitację 7-letniego Filipa.
ZOBACZ KONIECZNIE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót