Pływanie

Zawodnicy UKS NAWA Skierniewice wystartowali w I rundzie Wojewódzkiej Ligi Młodzików, która odbyła się w Pajęcznie

Na podium stanęła Kornelia Walz, która wywalczyła drugie miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym. Kornelia zajęła również czwarte miejsce w konkurencji 100m stylem dowolnym. Brązowy medal wywalczył Kacper Orzechowski na dystansie 200m stylem zmiennym.
Podobnie jak swoja klubowa koleżanka Kacper był czwarty w konkurencji 100m stylem dowolnym. Zawodnicy zajęli wysokie piąte miejsce w sztafecie mieszanej w składzie: Bartosz Brodowski, Aleksandra Mrówka, Kacper Orzechowski, Kornelia Walz.
Ogółem Czternastoosobowa drużyna ustanowiła 25 nowych rekordów życiowych. Pragniemy również dodać, że we wtorek dla tych zawodników odbędzie się bardzo ważny sprawdzian, a mianowicie Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików. Jest to impreza ogólnopolska.