Pływacy UKS Nawa Skierniewice przywieźli 12 medali z Opoczna ZDJĘCIA

Roman Bednarek
Pływacy UKS Nawa Skierniewice przywieźli 12 medali, w tym 8 złotych
Pływacy UKS Nawa Skierniewice przywieźli 12 medali, w tym 8 złotych UKS Nawa
Kolejny sukces odnieśli w czwartek (29 kwietnia) młodzi pływacy UKS Nawa Skierniewice. Podczas I rundy Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików, która odbyła się w Opocznie zdobyli w sumie 12 medali – 8 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe. Nawa zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej

Pływacy UKS Nawa Skierniewice z medalami
W rywalizacji sztafet reprezentanci UKS Nawa Skierniewice z rocznika 2008 płynąc w składzie: B. Karwat, A. Rodziewicz, W. Lesiak, J. Pietrowski zwyciężyli z ogromną przewagą w konkurencji 4x50m stylem zmiennym. W tej samej konkurencji nasi młodsi zawodnicy z rocznika 2009 (K. Leszczyńska, S. Kowalczyk, Z. Popińska, A. Caban) zajęli miejsce VII, zaś zawodnicy z rocznika 2010 uplasowali się na V pozycji (J. Kotowoda, L. Wieczorek, M. Urbanek, M. Caban).

Sztafeta 6x50m stylem dowolnym kobiet (M. Lendzion, L. Wieczorek, K. Leszczyńska, M. Urbanek, A. Rodziewicz, W. Lesiak) wywalczyła złoty medal, zaś sztafeta 6x50m stylem dowolnym chłopców (J. Kotowoda, M. Caban, A. Astrabas, S. Kowalczyk, B. Karwat, J. Pietrowski) zajęła szóste miejsce.