Nawa Skierniewice w zawodach "Od młodzika do olimpijczyka"

Nawa Skierniewice
Zawodnicy UKS Nawa Skierniewice wzięli udział w zawodach napływalni o wymiarach olimpijskich. W ogólnopolskiej rywalizacji „Od młodzika do olimpijczyka" zmierzyło się 747 zawodników z całej Polski.

Dla większości zawodników z UKS Nawa Skierniewice był to pierwszy start w sezonie letnim na tzw. „długim basenie”. W sumie skierniewiczanie wywalczyli osiem medali.

Złoty medal w konkurencji 100m stylem klasycznym wywalczył Kacper Orzechowski, który zdobył również srebrny medal w konkurencji 100m stylem motylkowym.

Dwa srebrne medale przypadły łupem Korneli Walz, Kornelia dopłynęła na drugiej pozycji zarówno w konkurencji 100m stylem klasycznym jak i w konkurencji 200m stylem zmiennym.

Srebrny i brązowy medal wywalczył Jakub Lesiński, w konkurencji 50m stylem dowolnym zajmując drugie miejsce i w konkurencji 50m stylem motylkowym zajmując miejsce trzecie. Brązowy medal w konkurencji 100m stylem motylkowym zdobył Bartosz Brodowski również brązowy medal wywalczył Maciej Zarzycki w konkurencji 100m stylem klasycznym.