Nawa Skierniewice na zawodach w Łodzi zdobyła 7 medali

Nawa Skierniewice
Dwudniowe zmagania w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-lat, reprezentacja UKS Nawa Skierniewice w klasyfikacji zespołowej zakończyła na czwartym miejscu. Startując w Łodzi w dniach 12-13 czerwca zawodnicy UKS Nawa Skierniewice wywalczyli siedem medali

Maciej Zarzycki zwyciężył w konkurencji 200m stylem klasycznym oraz był drugi w konkurencji 100m stylem klasycznym, Wojciech Styczyński zwyciężył w konkurencji 100m stylem klasycznym oraz dwukrotnie zajmował drugie miejsca w konkurencjach 200m stylem klasycznym i 100m stylem dowolnym.

Zuzanna Orłowska była druga w konkurencji 100m stylem motylkowym. Sztafeta naszego klubu w składzie Wojciech Styczyński, Hubert Skowronek, Maciej Zarzycki i Zuzanna Orłowska startując w konkurencji 4 x 50m stylem dowolnym zajęła trzecie miejsce.