Najfajniejsza klasa pojedzie na wycieczkę do Brukseli

redakcja
Najfajniejsza klasa pojedzie do Brukseli
Najfajniejsza klasa pojedzie do Brukseli
Jeszcze tylko dzisiaj (poniedziałek) można się zgłosić do konkursu na Najfajniejszą Klasę. W piątek w "ITS" przedstawimy kandydatów.

Najfajniejsza klasa województwa łódzkiego pojedzie na 5-dniową wycieczkę do Brukseli. Nagrodę funduje europoseł Joanna Skrzydlewska.

Żeby wziąć udział w konkursie na "Najfajniejszą klasę Dziennika Łódzkiego", trzeba przesłać do redakcji zdjęcie klasowej ekipy, uczącej się w liceum albo technikum (zdjęcie powinno mieć od dwóch do pięciu megabajtów).

Trzeba też ułożyć dwa zdania, opisujące klasę. Warto się postarać, bo zgrabny opis zwiększy szansę na zwycięstwo.

Oprócz zdjęcia i opisu klasy, wymagany jest jeszcze: skan pisemnego oświadczenia dyrekcji szkoły oraz dane szkoły (nazwa, adres placówki i numer klasy).

Oświadczenie dla dyrektora i pełny regulamin plebiscytu można znaleźć na stronie www.dzienniklodzki.pl, zaś na zgłoszenia czekamy pod adresem plebiscyt@dziennik.lodz.pl.

Potem zaczynamy drugi etap. Na startujące klasy można będzie głosować od 29 listopada do 17 grudnia 2013 roku, wysyłając sms-y.

Na naszej stronie internetowej będą dostępne aktualne wyniki plebiscytu, a jego szczegółowe zasady są już podane w regulaminie. Laureatów nagrody Joanny Skrzydlewskiej ogłosimy 13 grudnia na łamach "Dziennika Łódzkiego".

"Najfajniejsza klasa Dziennika Łódzkiego" wyjedzie na wycieczkę wiosną 2014 roku. Program oprócz głównego celu wyprawy - wizyty w Parlamencie Europejskim - przewiduje zwiedzanie zabytków Brukseli i posiłki w restauracjach.

Wideo

Dodaj ogłoszenie