Muzyczny zespół seniorów ze Skierniewic skończył 13 lat [ZDJĘCIA]

Redakcja
Fot. Klub Seniora Ustronie
Udostępnij:
Zespół Klubu Seniora „Ustronie” skończył 13 lat, lecz z powodu epidemii nie zdecydowano się na zorganizowanie hucznej imprezy. Nie mogło jednak zabraknąć kameralnego świętowania i wspominania wspaniałych chwil.

Zespół Klubu Seniora „Ustronie” ze Skierniewic skończył 13 lat

Nie od dziś wiadomo, że w Skierniewicach ruch seniorski ma się dobrze i w mieście istnieje kilka prężnie działających organizacji. Jedną z nich jest Klub Seniora „Ustronie”, który powstał 28 lat temu. Z czasem wśród jego członków zaistniała potrzeba występowania, tańczenia oraz śpiewania i tak powstał klubowy zespół. A było to dokładnie 13 lat temu. Wydawać by się mogło, że jest to okazja do hucznego świętowania, jednak nie w tym roku.

Z uwagi na epidemię nie organizujemy żadnych wielkich obchodów, a jedynie spotkaliśmy się w plenerze, na działce u jednej z koleżanek i tam obchodziliśmy naszą uroczystość – mówi Elżbieta Rusiecka-Kucharska, przewodnicząca KS „Ustronie”

.
Uroczystą próbę zespołu okraszono małym przyjęciem, na którym pojawił się tort, szampan, a zabraknąć nie mogło również wspominania minionych lat i licznych występów. Klubowy zespół na scenie będzie można zobaczyć już pod koniec września, a wystąpi w Bolimowie podczas koncertu charytatywnego.

Muzyczny zespół seniorów ze Skierniewic skończył 13 lat [ZDJĘCIA]

Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Dodaj ogłoszenie