Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKS Ósemka - Kadetki znowu górą

MKS Ósemka
MKS Ósemka Skierniewice
W sobotę, 22 marca o ligowe punkty walczyły dziewczęta reprezentujące klub MKS Ósemka Skierniewice w kategorii kadetek U16. Przeciwniczkami skierniewickich koszykarek były dziewczęta z UKS-u BASKET II Aleksandrów Łódzki.

Pierwsze dwie kwarty przebiegały pod dyktando zawodniczek z Aleksandrowa, które prowadziły miejscami różnicą dziesięciu punktów. Duży wpływ na taki obraz meczu miała słaba skuteczność dziewcząt z MKS Ósemka oraz fakt, że do połowy zespołowi BASKETU odgwizdano tylko jedno przewinienie.

Podopieczne trenera Adriana El-Warda nie zraziły się jednak takim obrotem sprawy i na początku trzeciej kwarty doprowadziły do remisu 28:28.Od tego momentu do końca spotkania kadetki MKS Ósemka pozwoliły swoim koleżankom z Aleksandrowa zdobyć tylko 11 punktów, same zaś w tym fragmencie gry rzuciły im 41”oczek”! Taki „odjazd” pozwolił na efektowne 30-punktowe zwycięstwo 69:39 .Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyła Julka Zbudniewek, której łupem padło 29”oczek”. Było to czwarte z rzędu ligowe zwycięstwo kadetek Ósemki.