Mecz RKS Radomsko - Unia Skierniewice. Awans RKS do półfinału wojewódzkiego Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

18 lipca w Radomsku odbył się mecz RKS Radomsko - Unia Skierniewice. RKS wygraną zapewnił sobie awans do półfinału wojewódzkiego Pucharu Polski.

Cztery miesiące przyszło czekać kibicom na oficjalny mecz RKS Radomsko. W sobotnie popołudnie (18 lipca) drużyna trenera Dominika Bednarczyka zmierzyła się na stadionie przy ul. Brzeźnickiej w Radomsku z Unią Skierniewice. Mecz rozegrano w ramach Pucharu Polski.

Do przerwy RKS prowadził 1:0 po golu Konrada Niedzielskiego. Ciekawostką jest fakt, że zawodnik ten latem przyszedł do Radomska właśnie z Unii Skierniewice. Po zmianie stron RKS zdobył drugiego gola, na listę strzelców pisał się Jakub Rozwandowicz. Goście odpowiedzieli jedynie trafieniem Konrada Kowalczyka w końcówce spotkania (90. minuta meczu).

RKS ostatecznie wygrał 2:1 i awansował do półfinału wojewódzkiego Pucharu Polski.

Radomszczańscy kibice nie zawiedli i gorąco dopingowali piłkarzy RKS. Zobaczcie zdjęcia:

Kibice na meczu RKS Radomsko - Unia Skierniewice. Tak dopinguje Radomsko [ZDJĘCIA]