Jan Michalak, zawodnik UKS Nawa, bezkonkurencyjny

burz
UKS Nawa
W Łodzi rozegrana została druga runda wojewódzkiej ligi dzieci w pływaniu. Jan Michalak wrócił z dwoma medalami!

W Łodzi rozegrana została druga runda wojewódzkiej ligi dzieci w pływaniu. Silna reprezentacja skierniewickich
pływaków powróciła z zawodów z trzema medalami.

Bezkonkurencyjny na dystansie 50 m stylem grzbietowym był Jan Michalak, zawodnik UKS Nawa Skierniewice, który zwyciężył z bardzo dobrym rezultatem 0:37,49. Janek wywalczył również srebrny medal w konkurencji 100 m stylem zmiennym, przegrywając złoty medal o zaledwie 0:00,12.

W konkurencji 50 m stylem dowolnym na drugim miejscu do mety dopłynął też Bartek Stefanowski z Nawy. Bartek wystartował również w konkurencji 200 m stylem dowolnym, w której zajął czwarte miejsce.

Bardzo dobre starty zanotowali również pozostali zawodnicy: Bartek Kaczor zajmując piąte miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym, Amelia Wyszkowska w konkurencji 50 m stylem dowolnym zajmując szóste miejsce, Kacper Krakowiak w konkurencji 100 m stylem zmiennym zajmując szóste miejsce oraz Zuzanna Filipiak, która w konkurencji 200 m stylem dowolnym była siódma.