IV liga: Zobaczcie jak GKS Bełchatów wygrał ze Skalnikiem Sulejów ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
IV liga: Zobaczcie jak GKS Bełchatów wygrał ze Skalnikiem Sulejów
IV liga: Zobaczcie jak GKS Bełchatów wygrał ze Skalnikiem Sulejów Fot. GKS Bełchatów/Piotr Tedorczyk
Wicelider czwartoligowej tabeli GKS Bełchatów rozpoczął piłkarską wiosnę od wygranej. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka męczyli się wprawdzie w Sulejowie ze Skalnikiem, ale ostatecznie wygrali 3:0, choć po 45 minutach był bezbramkowy remis.

Skalnik Sulejów - GKS Bełchatów 0:3 (0:0). 0:1 - Serhij Napołow (63), 0:2 - Artur Golański (74), 0:3 - Przemysław Zdybowicz (86).

Koniecznie zobaczcie jak bełchatowianie zgarnęli komplet punktów.

20. kolejka (pierwsza rundy wiosennej):
Widzew II Łódź - WKS 1957 Wieluń 2:0 (1:0). 1:0 - Daniel Mąka (44, głową), 2:0 - Daniel Mąka (54).
AKS SMS Łódź - Orkan Buczek 0:1 (0:1). 0:1 - Dominik Cukiernik (6).
Sokół Aleksandrów - Ceramika Opoczno 1:0 (0:0). 1:0 - Michał Wolinowski (7).
W 6 minucie mecz przerwano na około 10 minuty z powodu snieżycy. W 43 minucie Adam Banasiak z Ceramiki nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz Sokoła Miłosz Rogalewicz. Z kolei w 48 minucie czerwoną kartką(druga żółta) upomniany został Damian Telus, kapitan zespołu z Opoczna.
Zryw Wygoda - Jutrzenka Drzewce 1:2 (0:0). 0:1 - Aleksander Sulikowski (56), 0:2 - Cezary Dominiak (65), 1:2 -Paweł Gierach (76).
W roli trenera Jutrzenki debiutował prezes tego klubu Krzysztof Supera.
RKS Radomsko - Pogoń Zduńska Wola 0:1 (0:1). 0:1 - Patryk Sławiński (38).
Skalnik Sulejów - GKSBełchatów 0:3 (0:0). 0:1 - Serhij Napołow (63), 0:2 - Artur Golański (74), 0:3 - Przemysław Zdybowicz (86).
0mega Kleszczów - Polonia Piotrków Trybunalski 1:2 (0:1). 0:1 - Krzysztof Wojciechowski (26), 0:2 - Adrian Malicki (61), 1:2 -Przemysław Szewczyk (63).
W 82 minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Jan Jaszczak (Omega).
KS Kutno - MKP-Boruta Zgierz 4:1 (2:1). 1:0 - Arkadiusz Ramel (19), 2:0 - Marcin Kacela (30), 2:1 - Jakub Dydak (44), 3:1 -Dawid Telestak (74), 4:1 - MarcinKacela (65).
Włókniarz Zelów - Zjednoczeni Stryków 0:1 (0:0). 0:1 - Michał Drogosz (63).
Pauza: Stal Niewiadów.

IV liga: Zobaczcie jak GKS Bełchatów wygrał ze Skalnikiem Su...