III liga: MKS za Radomiakiem

Dariusz Piekarczyk
W meczu inaugurującym 24. kolejkę III ligi łódzko-mazowieckiej Hutnik Warszawa przegrał na swoim boisku z MKS Kutno 0:2 (0:0). Gole: Michał Rosiak (57), Sylwester Płacheta (74).Niespodzianka za to w Piasecznie, gdzie Warta Sieradz wygrywa 1:0 (0:0). To pierwsze wiosenne zwycięstwo biało-zielonych. Liderem tabeli jest Radomiak przed MKS Kutno.

Pozostałe sobotnie mecze:
Mazur Karczew – Start Otwock 0:1 (0:0),
Broń Radom – Narew Ostrołęka 1:0 (1:0),
Omega Kleszczów – Zawisza Rzgów 2:0 (1:0)
Włókniarz Zelów – Sokół Aleksandrów 1:0 (0:0),
KP Piaseczno – Warta Sieradz (15) – mecz opóźniony o około 45 minut, po pierwszej połowie Warta niespodziewanie prowadzi 1:0, ostatecznie sieradzanie wygrali 1:0,
Legionovia – Ursus Warszawa 4:0 (2:0).
W niedzielę Radomiak grał na swoim boisku z Orłem Wierzbica i zwyciężył 4:0 (2:0). Co ciekawe, gospodarzem tego spotkania jest klub z Wierzbicy.
Więcej o 24. kolejce III ligi w poniedziałkowym wydaniu „Polski Dziennika Łódzkiego”.