Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Cenne zwycięstwo koszykarzy AZS PWSZ Skierniewice

Maciej Bąba
W minioną środę, 9 stycznia w hali sportowej przy ul. Tetmajera koszykarska drużyna juniorów AZS PWSZ Skierniewice rozegrała spotkanie XI kolejki z ekipą ŁKS Łódź. Stawką meczu była pozycja lidera ligi. Skierniewiczanie sprostali zadaniu i pokonali łodzian 78:66. Dzięki temu utrzymali fotel lidera, mając w dorobku komplet dziesięciu zwycięstw.

Sam mecz był bardzo ciekawym i emocjonującym widowiskiem. W pierwszej kwarcie przewagę miała drużyna gości, która skutecznie wykorzystała nerwowość, jaka się wkradła w szeregi skierniewiczan. Druga i trzecia kwarta przyniosły uspokojenie gry przez gospodarzy, co przełożyło się na kilkunastopunktowe prowadzenie drużyny AZS-u. Twarda, nieustępliwa i bezwzględna gra w obronie pozwoliła odrobić straty, a następnie uzyskać przewagę, która utrzymała się do końca spotkania. Przy pełnych trybunach, zawodnicy AZS-u potrafili się skoncentrować na meczu i realizować nakreślone wcześniej założenia.

AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Łódź                 78:66 (17:22; 23:11; 22:12; 16:21)