Anna Wieczorek Mistrzynią Polski w trójboju klasycznym

Katarzyna Michałowska
Anna Wieczorek po raz kolejny została Mistrzynią Polski w trójboju siłowym klasycznym. Osiągnęła także rekordy Polski „w totalu” i w przysiadzie.

Anna Wieczorek reprezentowała SSSW ze Skierniewic. Podczas zawodów nie miała sobie równych. Wywalczyła w swojej kategorii 84 kg+2 łączny wynik 425 kg. Był to rekord Polski w totalu. Zdobyła także rekord Polski w przysiadzie - 170 kg oraz rekord życiowy w wyciskaniu - 80 kg. W martwym ciągu podniosła 175 kg.

Do zawodów przygotowali ją Sebastian Stępniak i Arkadiusz Plaskota.

Anna Wieczorek powalczy także 23-24 marca w miejscowości Oshmianyw Pucharze Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym.

Gratulacje dla naszej trójboistki i trzymamy kciuki w następny weekend.