To był 6. Półmaraton Skierniewicki

Bartosz Nowakowski
Marek Dzięgielewski (Płoński Klub Biegacza) wygrał szóstą edycję skierniewickiego półmaratonu, który wiódł szutrowymi alejkami wokół zalewu Zadębie. Zwycięzca minął linię mety z czasem 1.17,13.

Triumfator na mecie zameldował się wraz Arturem Kamińskim (Płock Biega No Age Limit), który uzyskał rezultat 1.17,14. Podium dopełnił Adam Mielczarek (Warszawa) - 1.18,51.

Tuż za najlepszą trójką uplasował się Artur Kamiński, reprezentujący barwy Truchtu Skierniewice. Biegacz ukończył rywalizację z czasem 1.19,04.

Najlepszą biegaczką okazała się Olga Kazimitowa z wynikiem 1.28,38.

Przed rozpoczęciem półmaratonu Leszek Jek, dyrektor biegu poinformował, że kolejne dwie edycje półmaratonu będą miały zmienioną trasę. Powodem jest modernizacja zalewu Zadębie.

Organizatorem imprezy był skierniewicki klub biegacza Trucht Maraton.

Więcej o skierniewicki półmaratonie w piątkowym wydaniu ITS (22 czerwca).

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia