(© Sławomir Burzyński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W związku z budową nowego mostu w ciągu ulicy 1 Maja i zwiększeniem natężenia ruchu kołowego w centrum miasta, podjęto decyzję o czasowym zakazie zatrzymywania na ul. Kościelnej.

– Dotyczy to ulicy na tyłach kościoła św. Jakuba, na odcinku od ul. Senatorskiej do ul. Podrzecznej – wyjaśnia Anna Wolińska, rzecznik UM. – Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do czasowej zmiany organizacji ruchu – apeluje.


Przebudowa mostu potrwa do końca października.


Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mc (gość)

Lepiej by się zastanowili nad tym że skręcając w godzinach 13-16 z Senatorskiej w Prymasowską jest to prawie nie możliwe do wykonania i powinien ktoś tym ruchem sterować pomyślunek w tym mieście policji niestety nie obejmuje takiej skomplikowanej sprawy

ania (gość)

tam jest tak waska droga,ze ten zakaz powinien zostac,poniewaz zdarza sie,ze samochody sa poustawiane po obydwu stronach i ciezko jest przejechac,tym bardziej,ze pare metrów dalej jest duzy parking.