Skierniewiczanka straciła torebkę z dokumentami oraz pieniędzmi. Straty wyceniła na 1.200 złotych.

Skierniewiczanka robiła porządki na cmentarzu komunalnym i położyła torebkę na ławce obok grobowca. Chwila nieuwagi wystarczyła, by złodziej ją pochwycił. Kobieta straciła telefony, dokumenty oraz 580 złotych w gotówce.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zdrowy rozsądek (gość) (ggg)

Tak to jest, kiedy się ktoś nie umie przyznać do pomyłki. Zamiast pisać, że czytelnicy, którzy krytykują są frustratami, lepiej było poprawić błędy, by uniknąć dalszej kompromitacji.

ggg (gość)

Co to za frustrat dorwał się do klawiatury? Ciekawe, czy zapalił dzisiaj świeczkę na grobie swojego bliskiego? :-(

ufky (gość)

"Święto Zmarłych"... jest taka obiegowa opinia, że dziennikarze to półanalfabeci. Dziś przekonałem się, że to nieprawda. Analfabeta-ignorant to najlepsze określenie.

zdrowy rozsądek (gość)

Można się było domyśleć kto wpadł na pomysł tego tematu, to zdaje się ta pani redaktor od wydatków na życie... Moim hitem poza samą nazwą święta:) jest też zdjęcie cmentarnego śmietnika, rewelacja:).

QQ (gość)

Sprzedaż balonów przy cmentarzu !!?? Trzeba mieć tupet!! Może jeszcze w ofercie handlarza powinny być maski i przebrania na Halloween i wata cukrowa!!!