Piotrkowianin wygrał z Chrobrym Głogów (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Piotrkowianin wygrał z Chrobrym Głogów
Piotrkowianin wygrał z Chrobrym Głogów Fot. Dariusz Śmigielski
Brawo, brawo, brawo! Piotrkowianin wygrał w sobotę, w hali Relax, z Chrobrym Głogów. Było to czwarte z rzędu ligowe zwycięstwo drużyny prowadzonej przez trenera Dmytro Zinchuka.

To był dobry, zacięty i wyrównany mecz. W zespole goście znakomicie na początku grał były zawodnik Piotrkowianina Stanisław Makowiejew, który po 10 minutach miał na koncie trzy gole. Do 27 minuty utrzymywał się remis, ale po golach Marcina Szopy i Piotra Swata Piotrkowianin schodził na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem. Drugą połowę lepiej rozpoczęli miejscowi prowadząc 19:19. Kilka minut później był remis, ale końcówka spotkania należała do Piotrkowianina, który odskoczył na trzy bramki. Duża w tym zasługa Sebastiana Iskry, który rzucłl cztery bramki.

PIOTRKOWIANIN - CHROBRY GŁOGÓW 30:27 (15:13)
Piotrkowianin: Marcin Schodowski, Damian Procho - Tomasz Mróz 4, Artur Urbański, Szymon Woynowski, Sebastian Iskra 4, Marcin Szopa 1, Mateusy Kaźmierczak, Piotr Swat 5/4, Bartosy Nastaj 2, Filip Surosz 4, Orfeus Andreou 1, Roman Pożarek 1, Grzegorz Sobut 5, Patryk Mastalerz, Adam Pacześny 3. Trener: Dmytro Zinchuk.