OSP Lubowidza mistrzem województwa łódzkiego (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
OSP Lubowidza mistrzem
OSP Lubowidza mistrzem Fot. Dariusz Piekarczyk
Strażacy z OSP Lubowidza (powiat brzeziński)pokonali w finałowym meczu reprezentację OSP Dobroń (pow. łaski) 1:0. Turniej rozegrano w Sieradzu. Startowało 15 reprezentacji powiatowych.

Na miejscu trzecim OSP Stroniewice (pow. łowicki) dzięki wygranej z OSP Chajczyny (pow. bełchatowski) 3:1. W turnieju startowało 15 ekip strażackich z powiatów województwa łódzkiego. W ekipie z Opoczna grał były reprezentant Polski Grzegorz Piechna. To właśnie po starciu z nim piłkarz z Dobronia doznał groźnej kontuzji i wylądował w sieradzkim szpitalu. Królem strzelców turnieju został Cyprian Kotlarek z Lubowidza, który zdobył sześć goli. Najlepszym bramkarzem Tomasz Zimny ze Stroniewic. Puchar fair play dla Przedłęcza (pow. sieradzki).

Obszernie w jutrzejszym "Dzienniku Łódzkim".

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0