Orzeł odpadł w ćwierćfinale

Bartosz Nowakowski
Nie udało się zwyciężyć z Borutą Zgierz na własnym stadionie Orłowi Nieborów. Gospodarze przegrali 1:2 w ćwierćfinałowej rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski.

Boruta wyszła na prowadzenie już w drugiej minucie po trafieniu Krzysztofa Baszczyńskiego. Zawodnik był pogromcą Orła, ponieważ w 47. minucie podwyższył wynik na 2:0.

Orzeł walczył ambitnie do końca. W 76. minucie po strzale głową bramkę kontaktową zdobył Radosław Kuciński. To był dodatkowy impuls dla gospodarzy, którzy rzucili się w kolejne szarże na bramkę Boruty. Niestety nie przyniosło to żadnego efektu.

Przypomnijmy, że w sobotę w ramach rozgrywek czwartoligowych Orzeł rozbił, grając również przed własną publicznością 4:2.