Czarna 120. minuta dla Unii Skierniewice

Bartosz Nowakowski
Mimo frontalnych ataków Lechii, unici nie sprzedali łatwo skóry.
Mimo frontalnych ataków Lechii, unici nie sprzedali łatwo skóry. Bartosz Nowakowski
Unia Skierniewice przegrała z Lechią Tomaszów 0:1 w ćwierćwinale wojewódzkiego Pucharu Polski. Goście zdobyli bramkę w 120. minucie...

Wszystko wskazywało, że zgromadzeni kibice będą świadkami rzutu karnych. Na zegarze wybiła 120. minuta, a do końcowego gwizdka został tylko rzut rożny dla Lechii... I właśnie to dośrodkowanie, a później strzał głową Pawła Magdonia okazał się zabójczy.

Szkoda, ponieważ Unia Skierniewice walczyła bardzo ambitnie, a w całym spotkaniu miała swoje szanse.

Z drugiej strony trzeba podkreślić, że rywal Unii jest obecnie wiceliderem w 3. lidze łódzko-mazowieckiej, a w Pucharze Polski bardzo dobrze radził sobie w poprzednich sezonach. W ubiegłym roku Lechia przegrała w finale właśnie po rzutach karnych z Borutą Zgierz.

Zwycięzca wojewódzkiego Pucharu Polski otrzyma 30 tysięcy złotych.