Wybierz region

Wybierz miasto

    Zasłużeni dla obronności kraju

    Autor: (red)

    2006-11-23, Aktualizacja: 2006-11-23 03:21 źródło: Polska Dziennik Łódzki

    Blisko stu działaczy samorządowych zostało wczoraj uhonorowanych medalami "Za zasługi dla obronności kraju" oraz "Opiekun miejsc pamięci narodowej" przez wojewodę Helenę Pietraszkiewicz.

    Blisko stu działaczy samorządowych zostało wczoraj uhonorowanych medalami "Za zasługi dla obronności kraju" oraz "Opiekun miejsc pamięci narodowej" przez wojewodę Helenę Pietraszkiewicz.

    Złoty medal "Za zasługi dla obronności kraju": Marek Białkowski (Łódź), Zenon Bulzacki (Łask), Edward Kiedos (Pątnów), Wiesław Krzemiński (Buczek), Jan Ryś (Działoszyn), Witold Stobiecki (Aleksandrów).

    Srebrny medal "Za zasługi dla obronności kraju": Eugeniusz Balbus (Brzeziny), Alina Błach (Pątnów), Kazimiera Błaszczyk (Konstantynów), Grzegorz Kępa (Bełchatów), Władysław Maciejewski (Burzenin), Jerzy Sewerynek (Radomsko), Wacław Stanek (Pątnów), Andrzej Stochmiałek (Pątnów).

    Brązowy medal "Za zasługi dla obronności kraju": Kazimierz Baran (Tomaszów Maz.), Anna Bąk (Burzenin), Anna Bielecka (Chąśno), Aleksander Bielicki (Łódź), Paweł Bińczyk (Tomaszów Maz.), Dorota Borysławska (Tomaszów Maz.), Jadwiga Brzeska (Radomsko), Henryk Brzyszcz (Konstantynów), Gabriela Całka (Łask), Karol Chądzyński (Łódź), Janina Choińska (Łask), Marian Dąbrowski (Radomsko), Zbigniew Dobruchowski (Burzenin), Jan Domagała (Nowosolna), Zbigniew Frasiak (Łask), Zbigniew Gałązka (Żychlin), Anna Gąsior (Wola Krzysztoporska), Paweł Glapa (Pabianice), Jarosław Głowacki (Grabów), Bogusław Gontkowski (Radomsko), Ireneusz Grobela (Burzenin), Jerzy Gzik (Łódź), Jerzy Haraszkiewicz (Sieradz), Krystyna Iglantowicz (Sulmierzyce), Stanisław Jasiński (Radomsko), Ewa Jarka (Radomsko), Stanisław Kaczmarek (Tomaszów Maz.), Grażyna Kempista (Skierniewice), Alicja Klimkiewicz (Chąśno), Jan Kocbuch (Chąśno), Jadwiga Kolasa (Nowosolna), Jadwiga Kołaczyńska (Chąśno), Tomasz Kowalski (Radomsko), Beata Krukowska (Kutno), Marian Krzyczkowski (Rawa Maz.), Lilla Kulda (Burzenin), Andrzej Latek (Rawa Maz.), Henryk Leśniewski (Rawa Maz.), Krzysztof Lisiecki (Piątek), Roman Łebzuch (Burzenin), Jerzy Maciak (Żychlin), Grażyna Malczyk (Chąśno), Krystyna Matuszewska (Chąśno), Stanisław Michalski (Burzenin), Arkadiusz Mizera (Pęczniew), Marek Ogrodnik (Wola Krzysztoporska), Włodzimierz Owczarek (Zadzim), Jan Pawlikowski (Radomsko), Jerzy Pfal (Kutno), Jacek Poliszkiewicz (Łódź), Józef Przybyłek (Wróblew), Anna Rumik (Radomsko), Marek Sekuter (Rawa Maz.), Bożena Sewerynek (Radomsko), Henryka Skorupa (Kobiele Wielkie), Zbigniew Surmacki (Radomsko), Wiesław Szostek (Radomsko), Zdzisława Szymczyk (Wola Krzysztoporska), Danuta Swędowska-Kędra (Radomsko), Wojciech Szwedowski (Radomsko), Zuzanna Szymańska (Żychlin), Przemysław Świątkiewicz (Piątek), Renata Toczyńska (Radomsko), Mirosław Tomala (Sieradz), Grzegorz Turlejski (Radomsko), Stanisława Urbaniak (Brzeziny), Maria Walczak (Świnice Warckie), Henryk Więckowski (Radomsko), Henryk Wilk (Pątnów), Jan Wionczyk (Bełchatów), Tomasz Wojtaszek (Tomaszów Maz.), Fabian Zagórowicz (Radomsko), Anna Zaręba (Burzenin), Halina Zatoń (Radomsko), Jerzy Zięba (Radomsko).

    Medal "Opiekun miejsc pamięci narodowej": Marek Kuciński (Zgierz) i Krzysztof Kwiatkowski (Zgierz).
    Więcej na temat: 

    Sonda

    Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

    • tak (64%)
    • nie (36%)

    Korzystamy z cookies i local storage.

    Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.