Wybierz region

Wybierz miasto

  Z trzeciej strony: Kup Sealandię!

  Autor: Jerzy Witaszczyk

  2007-01-13, Aktualizacja: 2007-01-13 02:00 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Po mianowaniu pana Skrzypka prezesem NBP na rynku krajowych sensacji zapanowała smętna posucha. Z tego powodu - owej posuchy - znów jest poszukiwany ojciec najmłodszej córki Anety Krawczyk.

  Po mianowaniu pana Skrzypka prezesem NBP na rynku krajowych sensacji zapanowała smętna posucha. Z tego powodu - owej posuchy - znów jest poszukiwany ojciec najmłodszej córki Anety Krawczyk. Wczoraj tytuł kandydata po raz drugi przypadł Andrzejowi Lepperowi.

  Obiektywnie trzeba przyznać, że jest to lepszy kandydat na tatę niż poseł Łyżwiński. Lepper jako przewodniczący partii, poseł i dwukrotny wicepremier cieszy się wysokim statusem społecznym. Należy do elity politycznej narodu. Ma ustabilizowaną sytuację materialną. Jako rolnik samych unijnych dopłat bierze co roku ponad milion złotych.

  Jeśli w tzw. międzyczasie technik weterynarii Jacek Popecki (według świadków, naczelny lekarz Samoobrony) za pomocą cęgów nie zmieni przewodniczącemu kodu genetycznego, dziewczynka otrzyma ojca. Lepper to dobry człowiek, pokocha dziecko jak swoje.

  Na koniec informacja pozornie oderwana od sytuacji w kraju. Do kupienia jest najmniejsze państwo świata, Sealandia, wyspa o powierzchni 5 arów.

  Kto chce żyć bez afer, niech sobie kupi. Będzie mieć święty spokój.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.