Wybierz region

Wybierz miasto

  Z trzeciej strony: Kto jest ojcem?

  Autor: Jerzy Witaszczyk

  2007-02-03, Aktualizacja: 2007-02-03 02:00 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Wicepremier Andrzej Lepper przyłączy się do ogólnopolskiej akcji poszukiwawczej, prowadzonej od dwóch miesięcy pod kierunkiem łódzkiej prokuratury. Jak wiadomo, celem akcji jest odnalezienie ojca najmłodszego dziecka ...

  Wicepremier Andrzej Lepper przyłączy się do ogólnopolskiej akcji poszukiwawczej, prowadzonej od dwóch miesięcy pod kierunkiem łódzkiej prokuratury. Jak wiadomo, celem akcji jest odnalezienie ojca najmłodszego dziecka pani Anety Krawczyk. Wczoraj wicepremier zapowiedział, że w przyszłym tygodniu podda się badaniom DNA z ciekawości. Bo ojcem małej Weroniki jest pod warunkiem, że pani Krawczyk zaszła z nim w ciążę przez zapylenie - jak kiedyś oświadczył.

  Tymczasem sprawa molestowania seksualnego w Samoobronie może niespodziewanie nabrać charakteru międzynarodowego. Wczoraj okazało się, że ciężarna kelnerka z miejscowości Val Venosta na północy Włoch, chcąc ustalić, kto jest ojcem jej dziecka, zwróciła się do adwokata, by złożył wniosek o poddanie testom DNA sześciu piłkarzy z miejscowej drużyny piłkarskiej, dwóch radnych miejskich i jednego przedsiębiorcy. Być może w trakcie dalszego postępowania, badaniami zostaną objęci kolejni kandydaci na ojca. Ze względu na uderzające podobieństwo tej sprawy do sprawy Samoobrony, włoskim dochodzeniem mogą zostać objęci prominentni przedstawiciele tej partii. Nie da się bowiem wykluczyć, że wysoko postawieni działacze Samoobrony są przestępcami transgranicznymi i jako tacy w zamian za usługi seksualne obiecywali włoskiej kelnerce karierę. Na przykład za stanowisko oberkelnerki w "Bar dello sport", gdzie pracowała. Włoska kelnerka byłaby więc ich kolejną ofiarą. Tylko jedna pani Podgórska powiedziała im twarde "nie", odmawiając seksu samemu Przewodniczącemu. Wybrała drogę cnoty, przez co pogrzebała karierę polityczną własnego męża. Czy za takie poświęcenie pani Podgórskiej nie należy się jakieś wyróżnienie? Może by jej ktoś przyznał tytuł Honorowej Dziewicy Polskiej Polityki?

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.